Тисячі випускників, 260 медалістів! Криворізька школа № 8 відзначила 100-річний ювілей

ПОДІЯ
27.09.19 - 17:08

Сьогодні Криворізька загальноосвітня школа № 8, розташована в Центрально-Міському районі, відзначила свій 100-й день народження. На святкування вікового ювілею навчального закладу завітали школярі та вчителі, колишні випускники та вчителі-ветерани, які пропрацювали у школі-ювілярці багато років.

У цьому закладі навчалися й отримували базові знання тисячі криворіжців, більшість з яких досягла в житті значних успіхів.

 

У школі зараз працюють 60 учителів, у 32-х класах навчається 920 учнів. 

 

«Ми завжди пам’ятаємо всіх наших учнів, вчителів, директорів. Двері закладу завжди відкриті для них. Ми вдячні педагогам-ветеранам за те, що ви творили історію та славу нашої школи, примножували традиції, зберігали й передавали з покоління у покоління. І хочу запевнити, школа тримає заданий колись високий рівень, продовжує активно жити, творити, сіяти у душі діток добре і вічне!» – зазначила директорка закладу Ірина Проскурова.

 

Школа святкувала, приймала сердечні вітання і подарунки. Педагогічний колектив та гостей поважної ювілярки привітала керівниця міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

 

За багаторічну історію стараннями кількох поколінь педагогів в школі склалася ефективна система підготовки випускників, яка дає не тільки освіту, але й допомагає знайти їм гідне місце в житті.

За 100 років 8 школа випустила тисячі учнів, більше 260 з них були нагороджені золотими та срібними медалями.

 

«Безумовно, якість та рівень навчання залежать від умов, в яких виховуються діти і працюють педагоги. Місто буде все робити для того, щоб криворізькі школи розвивалися, покращувався комфорт та зручність освітнього процесу, будемо впроваджувати сучасні освітні технології», – запевнила Тетяна Кріпак.

 

Сьогодні у соцмережах учні та вчителі цієї славетної школи діляться фотографіями та теплими емоціями, пережитими у рідній школі.

Вітаємо ювілярку і зичимо, щоб стіни закладу ще довго повнилися дитячим щебетом!

 

Фото нижче - Світлани Кондратьєвої

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: