У 2018 році Дніпропетровщину відвідали понад 100 іноземних делегацій

БІЗНЕС
22.02.19 - 11:58 904

У 2018-му Дніпропетровщину відвідали понад 100 іноземних делегацій. Про розширення співпраці в облдержадміністрації говорили із представниками Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Індії, Австралії, США та інших країн.

«Аби розширити співпрацю з областю в економічній та культурній галузях, до ОДА приїжджають дипломати та представники міжнародних організацій з усього світу, — розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. — Іноземні партнери бачать: область сама вкладає в розвиток інфраструктури колосальні кошти. До того ж, ми не втручаємося в роботу підприємців, навпаки — допомагаємо долати бюрократичні перепони. Починати бізнес тут можна без остраху».

 

Разом з іноземними інвесторами, Дніпропетровщина розвиває альтернативну енергетику. Один із масштабних проектів — будівництво сонячної електростанції в Нікопольському районі. Вона буде найпотужнішою в Україні та увійде до трійки найбільших у Європі. Над проектом працюють український та китайський інвестори.

 

Співпрацювали й  у гуманітарній сфері. У 2018 році реабілітацію в Литві пройшли 16 АТОвців. А загалом балтійські сусіди вже прийняли понад 160 військових із Дніпропетровщини.

 

Гуманітарну допомогу з Франції отримували лікарні області. Це меблі, обладнання та медичне приладдя. За 2017–2018 роки надійшло понад 30 вантажів.

 

У 2019 році до області завітало вже 7 іноземних делегацій.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: