У 2019 році в Кривому Розі капітально відремонтують інфекційну лікарню, "тисячку" і лікарню №10

АКТУАЛЬНО
04.02.19 - 12:41 1279

У 2019 році в Кривому Розі капітально відремонтують три лікарні.

На розвиток лікувальних установ «вторинного» рівня в міському бюджеті-2019 передбачено 50 млн. грн. Ці гроші спрямують на проведення капітальних ремонтів в інфекційній, другій та десятій лікарнях.

Мер Юрій Вілкул провів робочу нараду щодо ремонту в десятій міській лікарні.

Цього року тут капітально відремонтують приміщення з 1-го по 3-й поверхи, покрівлю, підвал, утеплять фасад і встановлять енергозберігальні вікна.

«Проектом передбачена заміна всіх приладів опалення, сантехнічних приладів, установлення сучасного світлодіодного освітлення, облаштування пандусів та туалетів для пацієнтів з інвалідністю», - доповіла Леся Жмурко, представник компанії-підрядника. 

 

Важливий момент, на якому міський голова акцентував особливу увагу, - щоб на час ремонту пацієнти і лікарі не відчували незручностей і жителям надавали якісну медичну допомогу.

Тому було прийнято рішення, щоб до закінчення ремонтних робіт мешканців обслуговували у поліклініці по вулиці Криворіжсталі, 2 (телефон для довідок 097-34-00-254). Сімейні лікарі, які працюють в амбулаторіях №№5,6,7 і 8 прийматимуть пацієнтів у медзакладі по вулиці Колійна. Запис за телефоном 067-628-56-76.

 

«У нас серйозна програма з підтримки охорони здоров'я на цей рік. Зокрема, щільно займатимемося «вторинкою». Тільки на ремонт 10-ї лікарні ми виділили 33 млн. грн. А завдяки тому, що торік за підтримки наших обласних депутатів 13 лікарень перейшли з обласної в міську комунальну власність, ми можемо направити фінансовий ресурс на підтримку медустанов», - сказав мер.

 

На розвиток медицини в бюджеті-2019 передбачено майже 850 млн. грн. У повному обсязі збережені і будуть продовжувати працювати для криворіжців муніципальні програми «Здоров'я Нації» та «СТОП-інфаркт». Також передбачено закупівлю нового медичного обладнання. Закладено кошти і на придбання обладнання для трьох амбулаторій практик сімейної медицини.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: