У 60-ій Інгулецькій бригаді розповіли про криворізького бійця на псевдо Гасконець

Боєць родом із Кривого Рогу, у мирному житті працював електрогазозварювальником на комбінаті. Своє літературне псевдо отримав, коли одного разу почав рознімати бійку, а його побратим вигукнув: «Цей Гасконець - наш друг!», наче він герой із роману Дюма.
У 2022-му криворіжець наполіг, щоб його взяли до війська, хоч і мав проблеми з коліном. Потрапив у 60-ту Інгулецьку бригаду.
Війна для мене - це захищати своїх, - каже Гасконець. Він бореться з ворожими дронами. Найнебезпечніші моменти - «по сіряку», коли ворог діє на логістичних маршрутах. Бувало, що ледве втікали від FPV, розбивали автівку, ховалися під деревами, але завжди викручувалися. РЕБу в хлопців на машині немає, і побратим з позивним "Дід" під час руху читає молитву, а самі хлопці з автоматами в руках дивляться навсібіч, - діляться бійці.
«На роботі» хлопці жартують, бо гумор рятує в тяжких ситуаціях. Одного разу збивали ворожу ФПВішку. "Гасконця" контузило, а в побратима були уламкові поранення. Забігли у посадку. “Гасконець” почав бинтувати побратиму голову, а той крутиться як дзиґа. Тоді "Гасконець" не витримав: “Або ти перестанеш крутитися, або я тобі голову відіб’ю”. Бачать: летить ще одна ФПВішка. Тоді побратим схопив кулемета: “Зараз зіб'ємо - вона мені винна”.
Удома на криворіжця чекають дружина, брат і сестра. В "Гасконця" багато хто з рідні воює, деякі загинули. Проте воїн вірить — стояти треба до переможного кінця.
Джерело - 60 ОМБр.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Мешканці криворізького селища "Перемога" розповіли, як над їхніми головами розсипалися фрагменти боєприпасів
Воїн «Одінсон» із 17-ї танкової: «Омріяна перемога ще попереду»
Фонд "Повернись живим" передав 17-ій танковій бригаді пікапи Mitsubishi. Відео