У 8-ій дитячій лікарні мер міста Юрій Вілкул проводить нараду з медиками

ВАЖЛИВО
22.05.19 - 12:03

Одразу після оголошення перерви в сесії, Юрій Вілкул зібрав робочу нараду у 8-ій міськлікарні. На ній присутні провідні фахівці дитячої онкології міста, гематолог, керівник управління охорони здоров'я.

Юрій Вілкул відвідав гематологічне відділення 8-ї міськлікарні, поспілкувався з батьками дітей, які там лікуються, а також з медперсоналом.

 

«Я сказав депутатам, що необхідно вирішувати питання не наскоком, не абияк, а комплексно. У нас працює програма розвитку медицини. Так, є питання, які під силу вирішити тільки на державному рівні. Але ми розуміємо батьків. Для розгляду цього питання будуть залучені всі фахівці», - підкреслив мер.

 

І батьки, і медпрацівники відзначили, що всі діти отримують необхідне лікування.

 

Очільник міського управління охорони здоров'я Костянтин Мурашко сказав: «Потрібна допомога дитині, але це рівень не міста. Ви пам'ятаєте, як ми вирішували питання разом з мером, депутатами з гемодіалізу. Ми намагаємося охопити ті державні програми, які перестали діяти на державному рівні. Ми зберегли міську програму "Здоров'я нації". У міській програмі прописано пункт про допомогу онкохворим дітям. З міського бюджету щороку на це виділяються кошти. Зараз у Кривому Розі з онкологічною недугою борються 111 дітей. Більшість лікуються у гематологічному відділенні 8-ї лікарні. Завжди індивідуально з’ясовуємо кожен випадок захворювання».

 

Деталі та результати наради - у наших новинах.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: