У березні на Дніпропетровщині стартує реєстрація на Міжнародний літературний фестиваль «Рідкісний птах»-2019

КУЛЬТУРА
27.02.19 - 10:38

У Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться Міжнародний літературний фестиваль «Рідкісний птах». Узяти участь можуть автори та видавництва з усього світу.

«Рідкісний птах» проходить на Дніпропетровщині вже вчетверте.

Це ідеальний майданчик для зустрічі авторів та видавців із різних куточків світу.

Кожен із них може презентувати себе і знайти нових партнерів.

До того ж — заявити про себе на міжнародному рівні», — пояснила голова обласної організації «Конгресу літераторів України» Людмила Некрасовська.

 

 

Фестиваль проходитиме у два етапи. З 1 березня до 15 квітня — реєстрація учасників та розгляд конкурсних робіт. Подавати заявки можуть митці і видавництва, які працюють у жанрі художньої літератури. Суттєвими перевагами для авторів будуть індивідуальний стиль та майстерне слово. Для видавців — рівень творів, які публікуються, оригінальне оформлення та різноманітність мов.

 

«У листопаді — другий етап. Запросимо обраних учасників до Дніпра. Буде три конкурси — серед авторів та видавців, які представлятимуть свої роботи широкому загалу», — розповіла голова обласної організації «Конгресу літераторів України» Людмила Некрасовська

 

У фіналі очікують майже 70 учасників з України, США, Ізраїлю, Німеччини, Білорусії й Таджикістану.

 

«Цей проект важливий і актуальний. «Рідкісний птах» сприяє розвитку й популяризації бібліотечної справи й літератури загалом. До того ж, усі читачі зможуть познайомитися з улюбленими авторами й видавцями, висловити свою підтримку», — розповіла заступник начальника управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Світлана Світлична.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: