У Брюсселі Кривий Ріг офіційно отримав звання Європейського міста спорту. Відео

СПОРТ
11.12.19 - 12:23

У Брюсселі Кривий Ріг офіційно отримав звання Європейського міста спорту - 2020. Він став першим містом в Україні, яке отримало таке звання.

До Бельгії запросили криворізьку делегацію на чолі з мером міста Юрієм Вілкулом. 

 

 Як ми раніше повідомляли, наше місто змагалось за титул Європейської столиці спорту - 2023. Кривий Ріг відвідали європейські експерти Асоціації Європейських столиць і міст спорту.

Іноземна делегація ознайомилася зі спортивною інфраструктурою. Кривий Ріг презентував спортивну програму, проєкти та  діючі об'єкти. «Відчувається комплексний підхід і системна робота, аби кожен криворіжець міг  тренуватися, в тому числі, і  люди з обмеженими фізичними можливостями», - сказав Уго Алонсо, генеральний секретар ACES Europe.

 

«Ми побачили, що у Кривому Розі діти, підлітки і дорослі - всі мають можливість займатися улюбленими видами спорту, фізичною культурою. Тому вважаю, що Кривий Ріг гідний звання «Європейського міста спорту 2020», - сказала Марі Кобаладзе, делегат ACES Georgia.

 

Міський голова Юрій Вілкул відповів: «Ми вдячні нашим європейським партнерам за проведену роботу та об'єктивний підхід під час оцінювання. Для нас дуже важлива ця перемога. Цього року ми прийняли розширену міську Програму з розвитку фізичної культури і спорту до 2023 року. Вона дасть можливість більш якісно розвивати різні види спорту у місті, відкриє нові можливості для спортсменів та їхніх тренерів. Наша мета - спорт, доступний для кожного криворіжця».

 

З отриманням звання наше місто привітало Посольство Бельгії в Україні.

"Вітаємо місто Кривий Ріг з отриманням нагороди «Європейське місто спорту – 2020»! Нагороду було вручено президентом ACES Europe Джаном Франческо Лупаттеллі меру міста Кривий Ріг Юрію Вілкулу під час урочистої церемонії, яка відбулася 10 грудня у приміщенні Європарламенту (м.Брюссель). Кривий Ріг – перше українське місто, яке отримало таку нагороду. Присудження нагород ACES Europe відбувається щорічно з метою пропагування принципів відповідальності та етики у спорті, визнання зусиль міст та спільнот у створенні умов для популяризації спорту для всіх", - йдеться в повідомленні.

 

Довідково. У Кривому Розі щороку проводять більше 500 спортивних змагань усіх рівнів з олімпійських та неолімпійських видів спорту. У місті працюють 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Заняттями у фізкультурно-оздоровчих групах і спортивних секціях в Кривому Розі охоплені близько 140 тисяч містян (21,5% від загального числа жителів). Заняття відвідують понад 79 тисяч учнів та студентів. У Кривому Розі створено понад 120 нових спортивних майданчиків. Після капітального ремонту у вересні 2017 року відкритий 25-метровий плавальний басейн ДЮСШ №10. Продовжується капітальний ремонт 50-ти метрового плавального басейну Палацу водних видів спорту спортивної школи №1. Реконструйоване запасне футбольне поле спортивного комплексу "Металург", на якому укладено синтетичне покриття.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: