У День довкілля біля криворізького цирку висадили нові дерева і кущі

ЕКОЛОГІЯ
20.04.24 - 11:14

Допомогти зробити своє місто охайним і чистим у День довкілля  вийшли тисячі криворіжців. У сквері за цирком об‘єднала свої зусилля  дружня команда фахівців міськвиконкому і КП «Сансервіс».

Наше місто-фортеця продовжує жити і працювати. Кривий Ріг ми захистили,  тепер робимо його красивим і придатним для життя. Дехто вважає прибирання  зайвим клопотом, але ми щиро дякуємо людям, які сьогодні вийшли навести лад  у місті,  - говорить в.о. міського голова Юрій Вілкул.

 

«600 комунальникам дуже важко  навести лад у місті, площа якого охоплює 430 кв.км. Тому у День довкілля всі ми вийшли, щоб зробити наше місто чистим та гарним.  Пам‘ятаємо, якою складною видалась ця зима - з ожеледицями, буревіями, коли багато дерев попадали. Тож сьогодні маємо навести порядок», - каже очільник міста.

 

Найголовніше – це жити в чистому, розвинутому місті. До цього ми йдемо, - приєднується до розмови головний спеціаліст виконкому міськради Наталія Мірошниченко.

 

«Нелегкий сьогодні час, тому маємо зробити так, щоб на наших вулицях було насправді гарно. Торік ми висаджували тут дерева. Сьогодні наводимо лад.  Кожен з нас має згадати, що ми є частинкою цього міста, відтак маємо поводити себе, як дбайливі господарі. Приєднатися до нас закликаємо усіх небайдужих містян. Бо чистота довкілля починається з кожного з нас», - впевнена пані Наталія.

 

«Сьогодні почистили від сміття сквер. Зібрані гілки  зараз вантажимо на трактор. Дуже подобається , коли всі ось так разом працюють. Щороку беремо участь у весняній толоці», - ділиться начальник дільниці Металургійного району з озеленення підприємства КП «Сансервіс» Ольга Кича.

 

У сквері  за Цирком сьогодні висадили 15 саджанців дерев і вдвічі більше кущів. Тепер будуть доглядати, щоб всі вони прижилися.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: