У День міста в Кривому Розі народилися троє немовлят, їхнім батькам подарували візочки

ПОДІЯ
28.05.24 - 16:17

25-го травня, у День міста, у Кривому Розі народилися троє немовлят. Усі новонароджені - дівчатка. Як кажуть у народі, до миру! Сьогодні за доброю криворізькою традицією батьки малят отримали від мерії сертифікати на купівлю дитячих візочків.

Олена й Олег осяяні щасливою подією народження дитини. Їхня донечка, нова криворожанка, з’явилася на світ із вагою 3630 грамів та зростом 53 см. Тато крихітки – військовий. Заради знаменної сімейної події примчався зі служби під Слобожанським. 

 

«Відчуття надзвичайно приємні! У п’ятницю на нашу позицію прилетів лелека. І ось новина – народилася донечка. Ми назвали її Каміла», - радісно розповідає Олег про символічний знак напередодні.

 

Очільник міста завітав до перинатального центру і вручив щасливим батькам квіти й сертифікати.

 

«Хочу поздоровити вас із такою подією! – звернувся Юрій Вілкул. - Ви знаєте, що завжди на День міста, коли народжуються діти, ми даруємо їм візочки».

 

Батьком Олег став уперше, тож на радощах не відходить від своєї первістки, постійно перебуває в палаті з дружиною й донькою. Він родом із Кривого Рогу, а його дружина – з Нікопольщини.

 

«Пологи минули відносно добре. Персонал центру  професійний, допомагав нам у всьому. Без них було б набагато важче. Ми дякуємо міській владі за приємний подарунок», - кажуть Олена з Олегом.

 

Сертифікати вручили трьом криворізьким парам, у яких немовлята народились в один день з містом, - у перинатальному центрі, 1-му пологовому будинку та 7-й лікарні.

 

«Дуже вдячні, що саме до нашого закладу звернулась ця сімейна пара, - каже Ніна Бобровник, директорка Криворізького перинатального центру зі стаціонаром. – У нашому центрі надають висококваліфіковану медичну допомогу новонародженим і матерям. Уже стало традицією: щороку після Дня міста керівництво на чолі з мером Юрієм Вілкулом приїжджає і вручає подарункові сертифікати, за які можна купити дитячий візочок».

 

Від початку війни у цьому центрі прийняли майже 3,5 тисячі пологів. З них 464 - у жінок, які через війну переїхали до нас з Херсонщини та Миколаївщини. 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: