У день народження Кузьми в Кривому Розі триває фестиваль на його честь

КУЛЬТУРА
17.08.19 - 17:58

День народження легенди. Кривий Ріг сьогодні вшановує пам'ять легендарного співака Кузьми Скрябіна. Вранці криворіжці відвідали місце його загибелі, а о 17.00 розпочався фестиваль на честь талановитого українського музиканта й телеведучого.

На сходинках Палацу молоді і студентів КНУ відкрився вже IV фестиваль-конкурс авторської пісні та поезії імені Андрія Кузьменка.

 

23 учасники-виконавці присвятили йому свої пісні і поезії, а журналісти поділились з глядачами теплими спогадами від зустрічей з Андрієм.

 

Учасники фестивалю виступають у трьох номінаціях: "Краща авторська пісня", "Краще виконання пісні Кузьми, "Краща авторська поезія".

 

Виступи оцінює журі на чолі з Дмитром Бондаренком - старшим викладачем кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування факультету мистецтв КДПУ.

 

Переможці конкурсу отримають пам'ятні дипломи та солодкі медові призи.

 

Голова оргкомітету фестивалю, журналіст Микола Крамаренко має намір запропонувати усім присутнім разом заспівати відомі хіти "Мам" і "Люди, як кораблі".

 

Як ми писали, на згадку про видатного українського музиканта криворіжці зняли кліп "Вітер".

 

До слова, 20 жовтня гурт "Скрябін" завітає до Кривого Рогу з концертом. Пісні Андрія виконає відомий співак Юрко Юрченко (Юркеш).

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: