У день виборів президента на Дніпропетровщині порядок охоронятимуть 11,5 тисячі поліцейських

КОМЕНТАР
25.03.19 - 14:09 807

У Дніпропетровській області для несення служби у день виборів президента планують залучити 11,5 тисячі правоохоронців, з них понад 7 тисяч поліцейських, понад 600 військовослужбовців, близько 500 курсантів та співробітників ДСНС.

Важливо, щоб вибори в України відбулися чесно і без порушень, - зауважив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

Про інформаційну стратегію, якої дотримується Міністерство внутрішніх справ під час виборчої кампанії, та питання забезпечення порядку під час проведення виборів Президента України він розповів на брифінгу у ГУНП в Дніпропетровській області.

 

Начальник ГУНП в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря розповів, що для несення служби у день виборів планується залучити 11, 5 тис. охоронців порядку - понад 7 тис. поліцейських, понад 600 військовослужбовців, близько 500 курсантів та співробітників ДСНС.

«На сьогодні до поліції Дніпропетровської області надійшло 365 звернень від громадян про порушення виборчого законодавства, за ними порушено 8 кримінальних проваджень та складено 31 адміністративний протокол» - резюмував очільник поліції Дніпропетровщини.

 

Відео брифінгу - нижче. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: