У «Дії» відкрили глядацьке голосування за переможця «Дитячого Євробачення-2023»

ЦІКАВО
29.09.23 - 16:34

У застосунку «Дія» розпочався перший етап глядацького голосування за переможця національного відбору на «Дитяче Євробачення-2023». Опитування проведуть з 10.00 29 вересня до 10.00 1 жовтня.

Переможця фіналу відбору визначать за результатами голосування журі (50 %) та глядачів (50 %). Глядацьке голосування пройде онлайн у два етапи.

 

Перший етап голосування вже триває. Взяти участь у ньому можуть всі охочі віком від 14 років. Для цього потрібно зайти в застосунок "Дія", в розділі "Послуги" обрати "Опитування" та віддати свій голос за одного з кандидатів:

 

POLINA BABIY — Universe;

Анастасія Димид — "Квітка";

Анастасія Бєлібова — "Сильна";

Денис Грищук — Dance;

Гурт 3ʼbeauties — Power of Love.

 

Другий етап онлайн-голосування відбудеться під час трансляції фіналу національного відбору: опитування відкриється в застосунку "Дія" 1 жовтня. Повторно проголосувати за одного з кандидатів або змінити свій вибір, віддавши голос за іншого учасника, можна буде орієнтовно протягом 20 хвилин після того, як усі фіналісти виконають свої пісні наживо.

 

Фінал національного відбору відбудеться у неділю, 1 жовтня, о 18.00. Транслюватимуть дійство на сторінці у Facebook та YouTube-каналі "Євробачення Україна", у застосунку "Дія" або на телеканалі Суспільне Культура.

 

Джерело: Суспільне

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: