У Дніпрі "мечниківці" рятують життя важкопораненого бійця з Кривого Рогу. Відео

ЕКСКЛЮЗИВНО
16.08.19 - 16:42 749

Учора до Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова вертольотом доправили важкопораненого бійця. Дмитро - солдат ЗСУ, родом із Кривого Рогу. 

 

Нашому земляку - 34 роки. Численні осколкові поранення він отримав у Луганській області, під час артилерійського обстрілу з боку російських найманців.

 

У Селідово стан бійця стабілізували, і після цього вертольотом відправили до Дніпра. Тепер за його життя борються "мечниківці" - рятівники тисяч українських бійців.

 

Нам вдалося отримати коментар головного лікаря клінічної лікарні ім. Мечникова - Сергія Риженка.

 

"Поранення Дмитро отримав уночі, при виконанні бойового завдання, - розповідає Риженко. - Поранення дуже тяжке, мінно-вибухове. Осколкові ураження голови, ока, живота, малого тазу. Вогнепальні переломи кісток. Відрив уретри. Прибув він у медикаментозній комі, був підключений до апарату штучного дихання. У Дмитра застряг осколок в оці, велика гематома в малому тазу. Наші реаніматологи робили все можливе, щоб врятувати йому життя. Ми вийняли з ока осколок, відновили функції органів, на тепер вже зняли апарат штучної вентиляції легень. Попереду у чоловіка - ще кілька важких операцій з відновлення роботи важливих органів. Робимо все, щоб максимально швидко реабілітувати бійця. Він живий, а ще вчора ми не знали, чи зможемо його врятувати. Віднині пораненому доведеться доволі тривалий час провести в реанімації". 

 

Боротьба за життя поранених за п’ять років війни стала для медиків лікарні ім. Мечникова повсякденною та звичною роботою. 

 

За цю страшну воєнну "п'ятирічку" тут зробили близько 4 тисяч операцій з порятунку наших оборонців.

 

"І все ж виникає якесь містичне відчуття, коли дивишся, як Дмитра рятує бригада професіоналів-мечниківців: реаніматологів, нейрохірургів, офтальмологів, хірургів, травматологів, урологів, операційних сестер. Без метушні та зайвих рухів. 
Спокійно та з повним контролем ситуації. Боремося", - резюмував Сергій Риженко.

 

Бажаємо пораненому криворіжцю якнайшвидшого одужання, витримки і віри в майбуття! Тримайся, земляче!

 

Відеокоментар Сергія Риженка дивіться нижче. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: