У Дніпрі нелюди по-звірячому скалічили двох собак

РЕЗОНАНС
16.05.26 - 13:21

У Дніпрі по-звірячому скалічили двох вуличних собак. Тварин знайшли у калюжах  крові біля автовокзалу. Одну з ножовим пораненням, у другої ніж стирчав просто з ока. 

За викликом на місце прибула бригада комунального підприємства  «Зооконтроль». Фахівці негайно доставили собак на базу, де ветеринари терміново провели операції. 

 

Нині двірняжки на лікуванні. Стан однієї з них досі важкий, але лікарі роблять усе можливе, щоб врятувати її життя.

 

У «Зооконтролі» кажуть: людська жорстокість не має меж, бо навіть вони, щодня стикаючись із болем тварин, були шоковані побаченим.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»