У Дніпрі нелюди по-звірячому скалічили двох собак

За викликом на місце прибула бригада комунального підприємства «Зооконтроль». Фахівці негайно доставили собак на базу, де ветеринари терміново провели операції.
Нині двірняжки на лікуванні. Стан однієї з них досі важкий, але лікарі роблять усе можливе, щоб врятувати її життя.
У «Зооконтролі» кажуть: людська жорстокість не має меж, бо навіть вони, щодня стикаючись із болем тварин, були шоковані побаченим.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua