У Дніпрі та Одесі затримали російських агентів, що палили військову техніку

КРИМІНАЛ
16.04.26 - 10:05

У Дніпрі піймали агента фсб, який підпалив броньований евакуаційний тягач БТС-4, що стояв на залізничній станції. Тягач мав відбути на передову.

Чоловік погодився працювати на росіян в обмін на гроші. 

 

За допомогою легкозаймистої суміші зрадник намагався знищити ще й базову станцію стільникового зв‘язку, щоб відрізати місцевих абонентів від мережі.

 

А в Одесі по «гарячих слідах» затримали 25-річного рецидивіста, який палив машини військових. Наступним його кроком мав бути теракт - вибух у середмісті.

 

Обом зрадникам загрожує довічне з конфіскацією майна. Нині вони - під вартою, без права внесення застави.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: