У Дніпрі врятували собаку, якого хазяї закрили в гаражі

ПОДІЯ
10.05.26 - 12:14

У Дніпрі зооволонтери врятували собаку, якого хазяї закрили й покинули самого в гаражі. Місцеві мешканці майже тиждень чули звідти гавкіт і скавчання, врешті, не витримали і звернулися по допомогу до волонтерів.

Довелося відкривати гараж. Там знайшли 3-річну собаку Нору породи американський стаффордширський тер’єр.

 

Нора була виснажена, голодна, з пошкодженими кігтями, яким дряпалась на волю.

 

Тварину оглянули ветеринари, надали допомогу. Де її власники і чому полишили напризволяще, не повідомляють. Зараз Нора відновлюється, а пізніше для неї шукатимуть нову родину, - дніпровські ЗМІ.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»