У Дніпропетровській області оголосили надзвичайну ситуацію через коронавірус

ТЕРМІНОВО
20.03.20 - 13:38

У Дніпропетровській області оголосили надзвичайну ситуацію через коронавірус. Про це повідомляє ДніпроОДА. Рішення було прийнято регіональною комісією з надзвичайних ситуацій в області.

На такі заходи пішли, аби не допустити подальшої епідемії коронавірусу в регіоні, - наголосив очільник області Олександр Бондаренко.

 

«Дніпропетровщина запровадила надзвичайну ситуацію, аби максимально убезпечити людей від коронавірусної інфекції. Ми посилюємо правоохоронні засоби контролю. Будемо жорстко слідкувати за виконанням карантинних заходів, яких мешканці області мають дисципліновано дотримуватися, – зазначив голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко. – Режим надзвичайної ситуації чітко визначає спосіб координації органів державної влади».

 

Для мобілізації сил і засобів цивільного захисту в області створили координаційну групу. Туди увійшли керівники ДСНС, Нацполіції, транспортні та інші служби. Очільником призначили заступника голови облдержадміністрації Дмитра Стригуна.

 

Завдання групи – моніторинг епідситуації у регіоні, прогнозування зони можливого поширення загрози та організація запобіжних заходів. А ще – забезпечення населення засобами індивідуального захисту.

 «Здійснюватимемо постійний контроль за ситуацією. Оперативно інформуватимемо населення через ЗМІ про стан захворюваності на коронавірус в області», – сказав Олександр Бондаренко.

 

Як ми писали, у нашому регіоні є два підтверджених випадки зараження. Це сімейна пара, яка прибула з Франції. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: