У Дніпропетровській області змінили карантинні обмеження. Які новації?

ВАЖЛИВО
15.07.20 - 14:05

У Дніпропетровській області змінили карантинні обмеження, - повідомили в облдержадміністрації. Як ми повідомляли, таке рішення вчора ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

Забороняється діяльність закладів культури з наповненістю понад 50%, робота нічних клубів, кафе, ресторанів із 23:00 до 07:00. 

 

При проведенні масових заходів, крім кінопоказів у кінотеатрах, організатор відповідальний за дотримання дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

 

Не підлягають самоізоляції особи, які  не перебували на території держав із значним поширенням COVID-19 протягом останніх 14 днів. Або прямують транзитом або мають запрошення на вступ до вишу, якщо не має підстав вважати, що вони були в контакті із хворими на коронавірус.  

 

Також не підлягають самоізоляції  учасники ЗНО та співробітники різних місій,  акредитованих в Україні, що перетинають кордони з тимчасово окупованих територій та Криму. 
Протиепідемічні заходи, пов’язані із карантином та самоізоляцією, виконуються відповідно до Порядків, затверджених Кабміном. 

 

 

Статистика захворювання COVID – 19 по області за минулу добу

 

Зареєстровано 9 позитивних результатів:
-  м. Дніпро – 5;
-  Солонянський р-н – 1; 
-  м. Жовті Води – 2;
-  м. Кривий Ріг – 1;

 

Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 по області складає –1155, загальна кількість одужалих – 1045.
14.07.2020 зареєстровано 1 летальний випадок.

 

Загальна кількість летальних випадків – 24:
-  м. Дніпро – 11;
-  м. Кривий Ріг – 10;
-  м. Покров – 1;
-  Павлоградський район – 1,
-  м. Кам’янське – 1.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: