У Дніпровському Центрі матері та дитини імені Руднєва рятують немовлят, які потребують інтенсивної терапії

ЗДОРОВ'Я
07.02.19 - 15:07

223 000 000 гривень. Саме така сума пішла на будівництво сучасного 6-поверхового хірургічного корпусу Центру матері та дитини імені Руднєва.

На сьогодні це єдиний в області медзаклад, де надають допомогу новонародженим, які потребують інтенсивної терапії.

Цей масштабний проект вдалось реалізувати за два роки. З обласного бюджету на нього було виділено 209 500 000 гривень.

Дитяча лікарня з унікальними можливостями є повністю «електронною». Всі історії хвороб, дані обстежень, переміщення пацієнта фіксуються на комп’ютері.

Сучасне хірургічне і діагностичне обладнання дозволяє швидко поставити діагноз. Зручні меблі, комфортні кімнати, нова техніка та навіть басейн для реабілітації малюків з пологовими травмами, ДЦП, а також після операцій.

 

"У таких умовах, малеча буде одужувати набагато швидше, - переконаний голова облради Гліб Пригунов. - Цей об’єкт став значущим кроком вперед для медичної галузі нашої області. У новому хірургічному корпусі створені усі умови для найточнішої діагностики, проведення операцій за новітніми стандартами, а яскравий дизайн зсередини і комфорт сприяють якнайшвидшому одужанню. Наша мета – надавати професійну медичну допомогу тут в області та звести до нуля потребу їхати на лікування до Києва чи інших міст».

 

Також дитяча лікарня області тепер має власну кардіохірургію. Серед нових напрямків - ортопедія і травматологія. Операційна оснащена мікроскопом, який дозволяє проводити мікрохірургічні операції.

І звичайно головне, що створює комфортну атмосферу в лікарні, – це робота справжніх фахівців та турботливого медичного персоналу під чуйним керівництвом головного лікаря Ігоря Македонського. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: