У двох криворізьких школах впроваджують електронні щоденники та журнали

ОСВІТА
26.02.20 - 15:25

У Європі освітяни вже давно і успішно працюють з електронними журналами та учнівськими щоденниками. Торік пілотний проєкт шкільного електронного інформаційного ресурсу Міносвіти схвалило для поширення серед українських закладів. Наразі литовські розробники аналогічної програми допомагають впровадити пілот "Моя школа" у Кривому Розі. Одними з перших до нього долучились учителі, батьки та учні педагогічної гімназії.

Приховати від батьків оцінки у шкільному щоденнику чи табелі більше не вдасться будь-кому з учнів. Та гімназисти переважно - за таке нововведення. Кажуть: за паперовими щоденниками не шкодуватимуть.

 

З вільним доступом до інформації електронного щоденника, табеля чи журналу батьки зможуть оперативно реагувати на успішність і поведінку своїх дітей.

 

Про переваги новації розповіла директорка Криворізької педагогічної гімназії Тетяна Прокоп’єва: "По-перше, це запровадження сучасної системи документообігу. По-друге, це дасть можливість оптимізувати управлінську діяльність керівників закладів в частині швидкого доступу до будь-якої інформації, певних освітніх процесів".

 

У пілоті з упровадження програмного продукту "Моя школа" одночасно з педгімназією бере участь і Центрально-Міський ліцей.

 

Програмний продукт - розробка литовської компанії. Ним користуються 80 відсотків навчальних закладів Литви і вже більше 100 українських шкіл. У надійності системи захисту платформи українські провайдери впевнені. Кажуть: програмне середовище зрозуміле усім учасникам навчального процесу, видалити або змінити дані сторонні особи не зможуть. Прогнозують - у подальшому платформу можна доповнити іншими корисними функціями, приміром, системою безпеки школи.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: