У фраку, циліндрі й з метеликом. У Києві двори підмітає імпозантний двірник

ЦІКАВО
14.07.20 - 16:08

Метелик або краватка, костюм чи фрак, обов’язково циліндр, жилетка, навіть спеціальні ґудзики та білі рукавички. Олександр Остапенко – найстильніший двірник Києва, - Суспільне Око.

Раніше чоловік працював водієм маршрутки. А ще він знімався в кіно, рекламі, був героєм телевізійних сюжетів. І це не тільки через зовнішній вигляд.

 

Пан Олександр – позитивна людина, яка робити людям добро, поважає себе та свою працю.

 

"Я на своєму робочому місці і прибираю, і привертаю увагу своїм образом", – каже чоловік, який нині працює у дворику на бульварі Лесі Українки. Жителі будинків звикли до такого яскравого вигляду двірника. Кажуть про нього лише добрі слова: "Він – наша гордість! Чудова людина!"

А почалося все давно… Олександр Остапенко працював водієм рейсового автобуса. Це був не типовий водій. Він пригощав пасажирів цукерками, роздавав їм свіжі газети, розповідав історію міста, читав вірші.

 

 Люди на зупинках навіть чекали на цього галантного водія, бо з ним завжди було весело і безпечно. Аварій не траплялося. Плюс – у салоні завжди було ідеально чисто.

А потім пана Олександра звільнили. За його словами, причиною був нестандартний підхід. Втім Остапенко не засмутився, одягнув фрак, білі рукавички і пішов у… двірники.

"Мені кажуть, що це – понти. Це не понти, так удвічі швидше прибирати", – запевняє Олександр і підмітає подвір’я.

 

До слова, окрім професії водія чи двірника, в арсеналі Олександра є ще кілька: працював у пожежній охороні, підводним плавцем, токарем. На запитання, який з цих напрямків є найулюбленішим, відповідає просто: "Служити людям! Головне – робити людям добро".

 

Напевно, вам цікаво, скільки ж костюмів у пана Олександра? Майже 40! Одяг чоловік купує в секонд-хенді, бо зарплати не вистачить ходити по бутиках. Самостійно стежить за сорочками, штанами, щоби чистими були. Після прибирання обливається холодною водою, бо здоров’я – перш за все.

 

Фото Суспільне Око.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»