У Канаді надали дозвіл на будівництво космодрому для українських ракет

ЦІКАВО
08.06.19 - 11:22 1173

Компанія Maritime Launch Services (MLS) отримала дозвіл від Міністерства охорони навколишнього середовища Нової Шотландії на подальші кроки щодо будівництва космодрому для українських ракет Циклон-4М. - Громадське.

Президент і виконавчий директор MLS Стів Матьє наголосив, що він очікує зробити найближчим часом оголошення у зв’язку з фінансуванням. Наявність дозволу була найважливішою складовою для отримання фінансування. Матьє також повідомив, що нещодавно здійснив поїздку в Україну, щоб побачити, як український виробник ракет ВО ПМЗ просунувся з будівництвом початкових компонентів для ракети Циклон-4M. Також з ним в цьому візиті був ключовий потенційний інвестор.

 

За словами директора MLS «він був вражений» прогресом ВО ПМЗ, Матьє відзначив нове виробниче обладнання, включаючи 3D-принтери, які зараз використовуються для побудови деяких компонентів.

 

Maritime Launch Services — це стартап, заснований в Галіфаксі, який планує побудувати космічний порт в Новій Шотландії для запуску супутників. Компанія планує спочатку використовувати українську ракету-носій Циклон-4М, розроблену та побудовану українськими підприємствами КБ Південне та ВО ПМЗ.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: