У катастрофі під Чугуєвом розбився син штурмана Іл-76, збитого над Луганськом. Відео останніх секунд польоту

ЖАЛОБА
27.09.20 - 8:56

Стало відомо, що під час падіння літака Ан-26 під Чугуєвом у Харківській області загинув курсант Олександр Скочков.

Він був сином штурмана Іл-76, Ігоря Скочкова, збитого окупантами в небі над Луганськом у 2014 році.

 

Як ми писали, у небі над Луганськом у 2014 році проросійськими бойовиками із ПЗРК був збитий український військовий літак Іл-76 з 49 чоловіками на облавку. Усі вони загинули. В тому числі, й штурман Ігор Скочков. А тепер родина Скочкових втратила і сина Олександра. (Тоді серед 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади загинули і шестеро наших земляків - криворіжці Валерій Алтунін, Павло Коснар, Антон Самохін, Євген Резніков, Ілько Гайдук і Станіслав Дубяга).

 

Нагадаємо, 25 вересня в авіатрощі під Чугуєвом загинули 26 осіб - офіцерів та курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Це був навчальний політ. Під час падіння літака почалася пожежа. На борту було 27 чоловіків. Ще один курсант, який мав перебувати на облавку, був перед тим відсторонений від польоту.

 

Учора країна у Дні жалоби схилила голови на знак пам'яті за загиблими. У ЗМІ з'явився перелік з іменами жертв катастрофи.

Єдиний хлопець, який вижив в авіакатастрофі, зараз у стабільному стані. За кілька днів його можуть виписати.

 

Тіла померлих курсантів і членів екіпажу обгоріли настільки, що встановити особи без результатів ДНК неможливо.

Родинам загиблих уряд виділив по 1,5 млн грн грошової допомоги.

 

Державна комісія з розслідування причин катастрофи військового літака АН-26 працює на Харківщині. На місці трагедії - Віце-прем’єр Олег Уруський, Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак, Міністр оборони Андрій Таран, Міністр МВС Арсен Аваков та Голова ДСНС Микола Чечоткін.

 

Антон Геращенко опублікував відео останніх секунд польоту та падіння Ан-26 у Чугуєві. Він також оприлюднив світлини загиблих курсантів.

Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26.

 

Відео - нижче.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: