У кривавих боях на Донеччині загинув криворізький воїн Олександр Перов

ЖАЛОБА
03.02.23 - 15:40

27 січня поблизу селища Дружба Донецької області, де зараз тривають запеклі бої, загинув криворізький воїн Олександр Перов. На військову службу Олександр був призваний торік у листопаді, служив солдатом інженерно-саперного відділення.

Мудрий, розсудливий, товариський, людина щедрої душі – таким запам’ятають Олександра Перова його колеги. Він багато років працював машиністом тепловоза в залізничному цеху №2 "АрселорМіттал Кривий Ріг", був зайнятий у технологічному процесі металургійного виробництва, - розповіли на АМКР.

 

«Олександр мав багатий професійний досвід та педагогічні здібності. У якості наставника він навчав початківців-залізничників нюансів своєї справи, – говорить Валерій Руденко, заступник начальника ЗЦ № 2. – Важко та гірко повірити, що такі люди, як Олександр, нас полишають. На жаль, це не єдина втрата у нашому цеху. Але справа колег, які загинули за свободу України, пам’ять про них продовжує жити у наших серцях та у наших справах. Я впевнений, що після Перемоги України в цій страшній війні, справу Олександра продовжить його брат Сергій, який теж є працівником нашого цеху і який зараз теж воює за свободу країни».

Вічна пам’ять та слава Герою!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: