У Кривому Розі 4 працівники шкіл отримали позитивний результат тестів на Covid-19

ВАЖЛИВО
26.08.20 - 16:13

У Кривому Розі чотири працівники шкіл отримали позитивний результат швидких тестів на Covid-19. 

"Перед початком навчального року усі працівники навчальних закладів проходять експрес-тестування на коронавірус. У Кривому Розі швидкі тести виявили Covid-19 у 4-х працівників шкіл (не лише педагогів). У них взяли аналізи для ПЛР-досліджень. Тепер маємо дочекатись результатів", - пояснила нашим журналістам очільниця міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

 

Зараз ці люди перебувають на самоізоляції. 

 

Нагадаємо, у тих зонах, де 1 вересня навчання стартує, передбачені такі обов'язкові умови для персоналу навчальних закладів:

 

- засоби індивідуального захисту (маска, в тому числі, виготовлена самостійно). Якщо школа перебуває в "помаранчевій" зоні, вчителям рекомендують також носити захисні щитки. У МОЗ зазначають, що вчителі повинні бути забезпечені масками з розрахунку 1 шт. на три години роботи на п'ять робочих днів. На одну робочу зміну маски повинні бути безпосередньо на робочому місці.

 

- безконтактна перевірка температури на вході. Якщо вище за 37,2 градуса, на робоче місце працівників не допускають.

 

Як ми писали, у регіонах, що відносять до «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки, педагогам у процесі викладання навчальної дисципліни буде рекомендовано використовувати захисні щитки. Допуск вчителів на роботу може бути тільки після проведення термометрії. Про це заявив міністр МОЗ Максим Степанов.

 

Кривий Ріг зараз відносять до зеленої зони.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: