У Кривому Розі дільничні офіцери поліції перевірили місця стихійної торгівлі

В ході рейду до адміністративної відповідальності притягнули двох жителів міста.

Співробітники поліції постійно проводять профілактичну роботу з громадянами, які торгують у невстановлених місцях, роз'яснюють норми законодавства та у разі порушення закону притягують їх до адміністративної відповідальності.

Під час перевірки особлива увага приділялась місцю торгівлі та наявності у підприємців сертифікатів якості на швидкопсувні товари: риби, м'яса тварин та домашньої птиці, ковбасних виробів.

Цього дня дільничними офіцерами поліції під час обходу місць стихійної торгівлі було складено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП щодо 30-річного місцевого мешканця, який продавав на вулиці копчені свинячі вуха та сало загальною вагою 4 кг без необхідного дозволу та санітарного контролю.

Того ж дня поліцейські виявили ще одного чоловіка, який торгував взуттям з рук у невстановленому для цього місці. Відносно городянина було складено протокол за ст. 160 КУпАП. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 6 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.