У Кривому Розі до кінця року відремонтують зовнішнє освітлення у парку «Шахтарський»

БЛАГОУСТРІЙ
23.09.19 - 12:55

До кінця року планують капітально відремонтувати зовнішнє освітлення парку «Шахтарський». Тут встановлять 393 світлодіодних світильників та 214 опор сумарною потужністю 16 кВт.

«Цьогоріч ми додатково освітлюємо близько 100 пішохідних переходів. І безумовно, ремонтуємо, монтуємо нове зовнішнє освітлення. За останні 5 років відновили та збудували сучасне, економне освітлення у парках Б. Хмельницького,  ім. Савицького, Тернівському, Ф. Мершавцева, сквері у Саксаганському районі на бульварі Вечірній», – підкреслив заступник мера Олександр Катриченко.

 

У цьому році провели капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на вулиці Сергія Колачевського та районного парку «Саксаганський». Замінили та додатково встановили 39 залізобетонних та 92 оцинковані опори, змонтували 989 світлодіодних світильників, проклали 16 км кабелю. Сумарна потужність освітлювальної техніки цих об’єктів складає 106 кВт.

 

Муніципальна програма з ремонту мереж зовнішнього освітлення діє вже дев’ятий рік поспіль. З 2015 року місто перейшло на постійне освітлення впродовж темної доби без переходу в «черговий режим».

 

При ліквідації наслідків липневої негоди у місті замінили 2 500 ламп, 57 опор, 72 км кабелю.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: