У Кривому Розі дванадцяту добу триває підземний протест, а під управлінням КЗРК збираються рударі на підримку колег

РЕЗОНАНС
14.09.20 - 12:46

Зранку біля адмінбудівлі КЗРК відбувається мітинг на підтримку підземного протесту, зібрались близько 200 криворіжців. Як повідомляють наші журналісти, люди не погоджуються на запропоновані менеджментом 10% і чекають представників керівництва для перемовин.

Нагадаємо, з 3-го вересня тривають підземні протести. Рударі вимагають підвищення заробітної плати, покращення умов праці, перегляду 1-го і 2-го списків та виправлення порушень, допущених при атестації.

 

Як повідомляють наші журналісти, сьогодні на 11:00 були заплановані перемовини з керівництвом підприємства, які так і не відбулись.

 

За словами Михайла Волинця, зранку на підприємстві відбулась оперативна нарада, в ході якої гендиректор КЗРК Сергій Новак оголосив про звільнення:

 

- директора з ремонту й техпідтримки Сергія Труханенка

- гірничого нормувальника на підземних роботах шахти «Тернівська» Ігоря Колобанова

- радника гендиректора Олега Макарова.

 

В очікуванні представників адміністрації, протестувальники розповіли про проблеми зі здоров'ям у шахтарів, які залишаються під землею: періодично в людей піднімається температура та артеріальний тиск. За інформацією профспілки, 195 гірників шахт «Октябрська», «Родіна», «Тернівська», «Гвардійська» продовжують підземний протест.

 

Протестувальники наголосили на тому, що діалог на поверхні будуть вести тільки у тому випадку, якщо керівництво незалежних профспілок України прибуде до Кривого Рогу та почне вирішувати питання на місці. Вони також підготували інформаційну довідку, яку на пленарному засіданні Верховної Ради збирається озвучити народний депутат від ВО "Батьківщина" Вадим Івченко. 

 

Нагадаємо, за ініціативи мера Юрія Вілкула депутати Криворізької міськради направили звернення до Президента, Уряду та Парламенту з вимогою втрутитись у ситуацію і стати на захист прав трудящих Кривбасу. За дорученням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, була створена комісія для перевірки стану справ на шахтах КЗРК. 

 

Костянтин Павлов направив відкрите звернення до президента України Володимира Зеленського про проблеми криворізьких шахтарів, де просить земляка втрутитись у ситуацію на КЗРК.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: