У Кривому Розі хочуть збудувати сучасний аквапарк. Забудовника визначили на аукціоні

СОЦІУМ
25.02.20 - 13:11

У Кривому Розі планують збудувати сучасний аквапарк. У місті пройшов земельний аукціон, на якому визначили інвестора, що займатиметься будівництвом аквапарку та оздоровчого комплексу. 

Учора відбулися другі торги з продажу права оренди на земельну ділянку. На аукціоні був один лот на придбання в оренду землі рекреаційного призначення. Організатором відкритих торгів виступила Криворізька міськрада.

 

На 284800 поповниться міський бюджет за результатами торгів. І це тільки за стартовий рік оренди.

 

А оскільки орендний договір розрахований на три роки - сума виходить чимала. Земля - несільськогосподарського призначення. Площа - майже 4 гектари.

 

Розміщена ділянка в районі Майдану 30-річчя Перемоги в Саксаганському районі. Переможцем аукціону стало одне з місцевих приватних підприємств.

 

«Питанням будівництва аквапарку ми займаємося тривалий час. Це важливий об’єкт для міста. На жаль, через вагомі об’єктивні причини, що  склалися у країні, виконання проєкту ускладнилося, інвестор відмовився від будівництва. Однак, місто не припиняло займатися цим питанням. Було обрано нову земельну ділянку, фактично, у центрі міста. За рахунок коштів міського бюджету виготовили необхідну технічну документацію для того, щоб провести аукціон із залученням інвесторів», - прокоментував міський голова Юрій Вілкул. 

"Результатами торгів задоволені. Тепер на нас чекає довгий період будівництва, ремонтів, а на Кривий Ріг чекають нові об'єкти, яких він ще не бачив", - каже Юлія Скакун, директор підприємства - переможця торгів.

 

На ділянці збираються звести сучасний аквапарк та банно-оздоровчий комплекс. Підприємство береться за виконання і проєктних, і підготовчих робіт.

 

У мерії наголошують, що форма торгів з продажу права оренди - максимально прозора. А передана в оренду земля й надалі залишатиметься в комунальній власності міста.

 

Вже найближчим часом, після розробки проєктно-кошторисної документації та проходження обов’язкових будівельних процедур, має розпочатися будівництво сучасного аквапарку із комфортними, затишними зонами відпочинку, - кажуть у мерії. 

 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: