У Кривому Розі капітально ремонтують Палац культури «Південний»

АКТУАЛЬНО
16.02.21 - 16:09

У Кривому Розі продовжують капремонт Палацу культури «Південний», який торік у вересні передав до комунальної власності міста Південний ГЗК. 

Міський голова Костянтин Павлов провів там робочу нараду щодо якості ремонту і термінів виконання.

 

«Кривий Ріг завжди знаходить можливість, щоб зберегти, підтримати та покращити стан закладів культури, які промислові підприємства передали на баланс і фінансування міста. Попри непростий час та пандемію, продовжуємо створювати комфортні умови для культурного дозвілля жителів, модернізуємо наші палаци культури, театри. Наразі завершуємо капремонт будівлі театру «Академія руху», проводимо поточні ремонти музичних та мистецьких шкіл, закуповуємо сучасне обладнання. Палаци культури - важливі інфраструктурні об'єкти, і ми працюємо над тим, щоб у маленьких і дорослих криворіжців була можливість займатися творчістю», - зазначив мер Костянтин Павлов.

 

Капітальний ремонт Палацу культури «Південний», який є центром культурного життя в Інгулецькому районі, розпочали у вересні. Роботи виконали на 50 %. Тут замінюють системи водопостачання, водовідведення та централізованого опалення. Вже встановили прилади обліку теплової, електричної енергії та водопостачання. Також, ремонтують внутрішні приміщення, вже замінили покриття підлоги глядацької зали. Провели ремонт хореографічного залу на другому поверсі, вокального класу та роздягальні на першому поверсі. Повністю замінили сантехніку та відремонтували вбиральні на обох поверхах.

 

«Культурне життя району зосереджене в ПК «Південний». Тут відбуваються урочистості, концерти, тематичні вечори, конкурси та фестивалі. Вже 25 років у палаці проходить міський фестиваль «Душі криниця», який об’єднує учасників з багатьох куточків України. У нас займаються 10 творчих колективів, із них 5 мають звання «народний». Головним, як для виступу артистів, так і для комфорту глядачів, є гідні умови, і цим ми завдячуємо місту», - сказала Анжеліка Вовк, в.о. директора ПК «Південний».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: