У Кривому Розі коронавірус - у працівниці діагностичного центру, 133 контактні особи ізольовані

ТЕРМІНОВО
10.04.20 - 21:13

Ще одна криворожанка з коронавірусом поміщена в інфекційну лікарню Кривого Рогу, - повідомляють у мерії. - Це працівниця діагностичного центру.

Зараз хвора перебуває під контролем медиків і отримує необхідне лікування.

 

6 квітня ця жінка поступила в 3-ю міську лікарню за рекомендацією сімейного лікаря з діагнозом ГРВІ. Пацієнтка була госпіталізована і почала отримувати лікування.

 

Діагноз коронавірус був підтверджений лабораторно у Дніпрі методом ПЛР-тесту, який проводиться винятково в обласних центрах, тільки ввечері 10 квітня.

 

Жінку оперативно перевели в інфекційну лікарню, вона - під контролем медиків, її стан задовільний.

 

Проводиться робота з контактними особами,  всі вони ізольовані: 63 людини - пацієнти і персонал 3-ї лікарні, 45 осіб - можливе коло спілкування і ще 25 осіб - за місцем роботи в діагностичному центрі.

У всіх цих людей беруть експрес-тести на коронавірус. Також будуть зроблені тести ПЛР. 

Проводиться обробка приміщень, в яких перебувала хвора. Всіма необхідними препаратами, засобами дезінфекції та захисту фахівці, які проводять ці заходи, забезпечені.

 

Сім'я хворої знаходиться вдома у приватному секторі, на самоізоляції. У них також беруть експрес-тести на коронавірус, з подальшим проведенням тестів ПЛР.  Бригада санобробки виїхала на місце мешкання родини для проведення дезінфекції.

 

Щоб уникнути затримок з проведенням тестів ПЛР, які проводять винятково в обласних центрах, у Кривому Розі створять свою ПЛР-лабораторію. Обладнання вже закуплене за кордоном і привезене в місто.

 

Нагадаємо, криворізькі медики вже вилікували двох хворих на коронавірус - першу хвору жінку та її чоловіка.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: