У Кривому Розі ліквідували незаконну АЗС: вилучено нафтопродуктів майже на 1 млн гривень

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області зупинили роботу АЗС, яка функціонувала без наявності відповідних документів.

Про це повідомляє  прес-служба Державної фіскальної служби.

У межах проведення операції «Акциз – 2018» було встановлено, що у м. Кривий Ріг на території, яка належить одній із приватних компаній, місцева жителька без наявності реєстраційних і дозвільних документів встановила АЗС та здійснювала незаконний продаж та зберігання нафтопродуктів.

За результатами проведених заходів були вилучені нафтопродукти загальною вартістю 980,7 тис. грн. та обладнання на суму 200 тис. грн. Усього вилучено товарно-матеріальних цінностей на сумму 1 млн. 180 тис. грн.

Стосовно правопорушниці складено адміністративний протокол про скоєння адміністративного правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.