У Кривому Розі міським коштом профінансують програми з підтримки медицини, культури та ЖКГ

ВАЖЛИВО
17.05.19 - 14:10

На травневому засіданні виконкому Криворізької міськради підтримали рішення про виділення з міського бюджету коштів на проекти з ремонту закладів охорони здоров’я, культури та житлово-комунального господарства, – повідомляють в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому.

Загалом на сферу медицини у Кривому Розі цього року передбачили 849, 6 млн грн, у тому числі на підтримку охорони здоров'я, понад кошти державної субвенції, місто врахувало 104 млн грн. Також міським коштом фінансують програми «Стоп-Інфаркт» і «Здоров'я нації».

Директорка департаменту фінансів Олена Рожко зазначила: «На сьогодні, завдяки досягнутій економії у процесі виконання бюджету, є можливість спрямувати кошти на проекти з капітального ремонту покрівель лікарні №7 та дитячої лікарні №4, які, нарешті, повернули до комунальної власності міста».

Для реалізації державної програми «Доступні ліки», яка передбачає відпуск лікарських засобів за електронними рецептами, пропонують виділити 600 тис грн.

У сфері житлово-комунального та дорожнього господарства планують збільшити фінансування на 2,4 млн грн. для виконання додаткового обсягу робіт з вивезення сміття, знесення сухих та аварійних дерев на території кладовищ. Для проведення капітального ремонту покрівлі художньої школи №1 пропонують направити 2 млн грн.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: