У Кривому Розі мобільні офіси-трансформери обслуговують мешканців віддалених районів

КОРИСНО
12.04.19 - 9:32 839

Кривий Ріг перший в Україні розробив і почав випускати унікальні мобільні офіси-трансформери для обслуговування жителів віддалених районів.

Перший мобільний офіс запрацював у місті в 2018 році, другий - з березня 2019 року. На сьогодні вже здійснено 214 виїздів.

Послугами офісів скористалося 13 378 містян. Про місце і час роботи мобільних офісів жителі можуть дізнатися на сайті.

 

11 квітня офіс-трансформер вирушив до одного з віддалених житлових масивів Інгулецького району – Зелене.

З якими питаннями звертаються люди, як вони вирішуються, особисто перевірив мер Юрій Вілкул.

 

«Незважаючи на довжину Кривого Рогу, ми робимо все для того, щоб мешканці отримували якісні та доступні послуги, в тому числі, адміністративні. З минулого року стартував проект «Віза мобільна», метою якого є створення нових можливостей для жителів, підприємців в отриманні адміністративних послуг безпосередньо за місцем проживання, скорочення часу і витрат. Будемо й надалі  продовжувати реформувати публічні послуги – впроваджувати корисні та актуальні проекти для криворіжців», - підкреслив Юрій Вілкул.

 

Більшість звернень жителів селища Зелене до мобільного офісу стосувалася соціальної тематики: отримання часткової компенсації за комунальні послуги, оформлення субсидій, матеріальної допомоги одиноким матерям і багатодітним сім'ям.

Низка питань була щодо прописки-виписки, видачі довідок, оформленні біометричних паспортів.

 

«Дуже задоволена роботою мобільного офісу. Нам не потрібно нікуди їхати за консультацією або вирішенням конкретного питання. Заздалегідь дізнаємося день і час приїзду офісу і без проблем отримуємо всі відповіді. Місто робить правильну і потрібну справу для людей», - сказала мешканка Зеленого Галина Дзига.

 

Нагадаємо, що у 2016 році Юрієм Вілкулом прийнято рішення про створення мобільного офісу-трансформера для виїзду у віддалені райони Кривого Рогу.

 

Проект унікального автомобіля розроблений і втілений в життя майстрами Південмашу.

 

Крім офісів–трансформерів для обслуговування вдома людей похилого віку, учасників бойових дій, інвалідів працівники Криворізького Центру адмінпослуг «Віза» використовують 2 мобільних цифрових кейси.

З початку року такі послуги надані понад 4 тисячам криворіжців.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: