У Кривому Розі модернізують муніципальний електротранспорт. Сьогодні мер міста підписав відповідну угоду з ЄБРР

        У рамках нової угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) у Кривому Розі профінансують черговий проект. Він стосується модернізації та оновлення тролейбусного парку. Цей вид транспорту працює у місті вже понад 60 років, має розвинену інфраструктуру, а головне - затребуваний серед містянами.

       «Нині мережа становить понад 260 км, маємо 26 маршрутів. Довжина деяких, наприклад 23-го, сягає 38 км. Тому такий екологічно безпечний вид транспорту дуже важливий для нас», - зазначив міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.

       Для реалізації проекту залучена французька консалтингова компанія. Група європейських експертів вивчатиме роботу електротранспорту і має надати техніко-економічне обгрунтування на придбання для міста близько 50-ти нових тролейбусів. Крім того, європейські партнери ознайомляться з діяльністю підприємства "Міський тролейбус". Відвідають автопарк, ремонтні цехи. Головна мета - довести інвестиційну привабливість проекту, кажуть фахівці.

      За програмою співпраці з ЄБРР у 2018-му також капітально відремонтують 5 тролейбусів і випустять ще 2 гібридні. Також з міського бюджету виділені кошти на придбання 8 нових рогатих і трьох автобусів. Ще один цікавий факт - на комунальному підприємстві мають зробити перший "Криворізький" тролейбус.

         Детальніше – в сюжеті Івана Проводова для програми «Цей день», сьогодні о 20:30.