У Кривому Розі на лінію вийшли 10-й тролейбус з дизель-генераторною установкою та трамвай

АКТУАЛЬНО
08.11.19 - 12:41

У Кривому Розі на лінію вийшли десятий тролейбус з дизель-генераторною установкою та оновлений трамвай. 

Після капітального ремонту автопарк муніципального електротранспорту поповнили гібридним тролейбусом і модернізованим сучасним обладнанням трамваєм. 

 

Черговий гібридний тролейбус вийшов на маршрут №24, який працює від зупинки «мкрн. Східний-3» до зупинки «Авіаколедж».

На цьому маршруті працювало  9 тролейбусів.

 

«Відтепер, працюватиме 10. Завдяки цьому зменшиться інтервал руху, і більше криворіжців зможуть скористатися цим тролейбусом. Техніка - з дизель-генераторною установкою, що забезпечує її рух в автономному режимі», - сказав Сергій Сиротюк, начальник відділу транспорту і зв’язку.

 

«Це - найбільш комфортний і економічний вид транспорту для багатьох криворіжців, у тому числі, для пільгових категорій. У цьому році  - це вже другий вагон після капітального ремонту. У ньому змінено дизайн кабіни водія, виконано ремонт елементів каркасу кузова, замінено зовнішню металеву обшивку кузова, повністю замінено електропроводку, світильники - на енергозберігаючі, старі пасажирські крісла на нові. Після такого капремонту строк служби вагона подовжується до 10 років», - підкреслив директор  «Міський тролейбус» Олександр Приходько.

 

У Кривому Розі діє Програма розвитку муніципального електротранспорту. За останні три роки на підприємстві «Міський тролейбус» провели капітальний ремонт 19 тролейбусів, у тому числі,  9 - із дизель-генераторною установкою. 

 

На комунальному підприємстві  «Швидкісний трамвай» відремонтували 10 одиниць рухомого складу.

 

«Ми системно підходимо до вирішення дуже важливого для криворіжців транспортного питання. Для нас пріоритет - розвиток муніципального електротранспорту. Він має бути доступним, зручним, і найголовніше, комфортним для пасажирів», - зазначив Юрій Вілкул. 

 

Щоденно у Кривому Розі на 21 трамвайному маршруті працює 71 трамвай. Рогаті перевозять понад 100 тисяч пасажирів на добу.  Місто активно працюємо і в сфері залучення коштів міжнародних фінансових організацій на оновлення рухомого складу міського електротранспорту. Проєкт «Оновлення тролейбусного парку  Кривого Рогу», яким передбачається закупівля 54 одиниць нових тролейбусів, супутнього ремонтного та діагностичного обладнання та модернізації інфраструктури вже знаходиться на фінальній стадії. Перші 4 одиниці нових тролейбусів будуть поставлені до Кривого Рогу до кінця цього року.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: