У Кривому Розі на лінію вийшов вже 11-й капітально відремонтований трамвай

АКТУАЛЬНО
03.04.20 - 15:16

Новий трамвай вийшов на 5-ий маршрут від площі Домнобудівників до житломасиву Південний. Це вже 11 машина, капітально відремонтована КП «Швидкісний трамвай», - повідомляє міське управління преси та внутрішньої політики.

Після капітального ремонту термін служби вагона подовжується до 10-ти років.

 

Нову техніку проінспектував міський голова. Він підкреслив: «Ми продовжуємо реалізовувати програму з розвитку муніципального електротранспорту. Зараз ведемо перемовини з міжнародними фінансовими структурами щодо розвитку трамвайного транспорту, оновлення його рухомого складу, будівництва безшумних трамвайних колій. Запланували придбання 50-ти нових трамваїв і робимо все для того, щоб цьогоріч підписати угоду з корпорацією IFC, і місто розпочало отримувати нову техніку».

 

Фахівці «Швидкісного трамвая» створили нову машину: змінили дизайн кабіни водія, виконали ремонт елементів каркасу кузова, замінили зовнішню металеву обшивку кузова, на 100 % замінили електропроводку, встановили енергозберігаючі світильники та нові пасажирські крісла.

 

Додатковий трамвай зміцнить 5-ий маршрут, бо буде скорочений інтервал руху транспорту, що дозволить поліпшити перевезення пасажирів.

 

На 21-му трамвайному маршруті працює більше 70-ти машин. Вони перевозять понад 95 тисяч пасажирів на добу. Щодня весь комунальний транспорт проходить дезінфекцію.

 

Останнім часом місто вже придбало сучасну техніку та випустило на лінії 15 тролейбусів та 23 автобуси.

 

Наступного тижня на лінію вийдуть ще 7 нових тролейбусів, які Кривий Ріг придбав в межах проєкту з ЄБРР з оновлення муніципального електротранспорту.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: