У Кривому Розі на розвиток освіти і культури міська влада спрямує додаткові кошти

ВАЖЛИВО
14.02.19 - 15:36

У Кривому Розі на розвиток освіти і культури міська влада спрямує додаткові кошти

На лютневому засіданні виконкому міської ради було підтримано пропозицію мера Юрія Вілкула про виділення грошей на придбання обладнання для шкіл, підготовку дитячих таборів «Старт» і «Сонячний» до літнього періоду, підтримку установ культури.

 

Директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак доповіла: «Цього року у межах Програми розвитку освіти в міському бюджеті закладено понад 140 млн. грн. Це серйозний ресурс, який направляємо на поточні та капремонти шкіл та садочків, оновлення обладнання.

Додаткові кошти, які нам виділяють в лютому, підуть на організацію проведення зовнішнього незалежного тестування.

Закупимо спеціальну техніку в класи, де буде проходити ЗНО з англійської мови.

Уже зараз починаємо готуватися до літньої кампанії і спрямовуємо гроші на закінчення ремонтних робіт та модернізацію обладнання у двох таборах - «Старт» і «Сонячний». Понад 1 млн. грн. виділяємо на впровадження енергоефективних заходів, придбання комп'ютерних класів і обладнання для шкільних їдалень».

 

Додаткові кошти передбачені на капремонт покрівлі Палацу культури «Першотравневий», закупівлю обладнання для проведення культурно-масових заходів.

У місті вже розпочато роботи з благоустрою, і на лютневому засіданні виконкому підтримали проект рішення про збільшення коштів на оновлення зовнішнього освітлення, благоустрій дитячих і спортивних майданчиків.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: