У Кривому Розі незабаром запрацює муніципальний проєкт "Картка криворіжця"

СОЦІУМ
20.09.19 - 13:49

У Кривому Розі незабаром запрацює муніципальний проєкт "Картка криворіжця".

Депутати міської ради затвердили Концепцію впровадження багатофункціональної електронної «Картки криворіжця». Наразі проводиться робота з придбання програмного продукту.

 

Введення багатофункціональних електронних карток дасть можливість спростити та конкретизувати ті муніципальні послуги, які надає мешканцям місто.

 

Картка впорядкує механізм надання послуг криворіжцям, дозволить проводити облік і контроль надання послуг: на проїзд у міському пасажирському транспорті, на купівлю медичних товарів, на харчування дітей, соціальні послуги. Це має поліпшити якість електронних послуг і заощадити час.

 

«Карта криворіжця» буде індивідуальна, міститиме персоналізовані дані утримувача. На першому етапі матиме декілька додатків: транспортний, медичний, освітній та торговельний. Хочу зазначити, що громадяни пільгових категорій будуть забезпечені соціальною карткою безкоштовно», - пояснила директорка департаменту соцзахисту Інеса Благун.

 

На першому етапі впровадження картка буде працювати як електронний квиток у муніципальному транспорті для оплати проїзду. Нею зможуть скористатися не тільки криворіжці пільгових категорій, а всі, хто її придбає.

 

Директор Центру електронних платежів Євген Кривенко заначив, що на сьогодні здійснюється закупівля комунальними підприємствами міського електротранспорту обладнання для запровадження у місті автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

«Автоматизація процесу дозволить зменшити зловживання з боку персоналу і пасажирів, отримувати точні дані про пасажиропотік, у тому числі про кількість поїздок за пільговими тарифами для відшкодування з міського бюджету недоотриманих доходів», - сказав Євген Кривенко.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: