У Кривому Розі поховали волонтера та військового Михайла Чумаченка

ЖАЛОБА
24.08.23 - 13:06

21 серпня через автотрощу на криворізькій трасі обірвалося життя волонтера та військового Михайла Чумаченка. Сьогодні у Кривому Розі нашого земляка провели у останню путь. Жалобна панахида пройшла у Спасо-Преображенському соборі міста. Родичі, друзі, побратими воїна, всі, кому він свого часу простягнув руку допомоги, - досі не можуть повірити у трагічну подію, що зупинила серце доброї і мужньої людини.

Михайло Чумаченко був підполковником військової частини А4788, командиром загону підтримки спецоперацій. Разом із дружиною Катериною активно займався волонтерською діяльністю. Вони створили родину ще 8 років тому. Познайомилися у далекому 2014-му, коли Катерина привезла допомогу для учасників АТО. Після жахливої ДТП дружина Михайла у лікарні, в тяжкому, але стабільному стані.

 

Михайло та Катерина того трагічного дня прямували до Кривого Рогу, де на них чекала донечка Дар’я.

 

«Мої батьки, мама і вітчим, якого я вже багато років називаю татом, потрапили в аварію. Від отриманих травм тато помер на місці. Мама знаходиться в важкому стані в реанімаційному відділенні немісцевої лікарні. Вони їхали до родини в Кривий Ріг, щоб ми разом поїхали додому, в Дніпро, збирати мої речі в університет. Пізніше ми б поїхали разом у Львів, починати новий етап мого життя. Що ж, новим він став, це правда, от тільки з інших причин”, – написала дівчина у соцмережі.

 

Тітка загиблого волонтера та воїна Раїса Іванівна, яка прийшла попрощатися з племінником, згадує з болем:

«Михайло завжди був добрим, світлим. Позитивним. Всім бажав добра. Дуже любив свою родину, батьків. Велика шана і дяка йому за все…»

 

Побратим військового на псевдо «Акваріум» ділиться: Михайло Чумаченко був не просто командиром – батьком для своїх підлеглих.

«Грамотний керівник, справжній друг. Воював чи не на всіх гарячих напрямках фронту. Це тяжка втрата для всіх нас… Але заради його пам’яті ми маємо бути сміливими і мужніми», - каже воїн.

 

«Я пам’ятаю мікрозелень Михайла і його захоплення футболом, його розповіді, його жарти. Я знаю, що Катя і Даша тебе люблять, Міш… Бережи їх, будь ласка звідти, а ми будемо тут з ними поруч”, - написала у соцмережі подруга Катерина Леонова.

 

Відсьогодні сміливий і самовідданний Михайло Чумаченко спочиває у криворізькій землі. Йому було лише 44 роки. Життя військового обрівалося у тилу, але у пам’яті він завжди буде Героєм, що жертовно боронив рідну землю.

 

Низький уклін Михайлові за все, що він зробив для України! Співчуття рідним.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: