У Кривому Розі попрощалися з майором Олександром Грубським

Олександр Володимирович пройшов шлях від курсанта Криворізького авіаційного коледжу до офіцера у 25-ій повітрянодесантній бригаді ДШВ. Служив у Луганській, Донецькій, Сумській та Харківській областях, отримав високі державні нагороди. Та коли здоров’я почало здавати, Олександр повернувся до мирного життя, працював у рідному коледжі, але тягар війни дався взнаки - 1 червня захисник помер у лікарні.
На Центральному цвинтарі зібралися рідні, друзі, колеги та побратими, щоб віддати воїну останню шану. Попрощатися прийшли колеги з авіаколеджу, де він навчався і працював. Для них його смерть стала несподіваним і болючим ударом, бо лише кілька тижнів тому він повернувся до роботи і будував плани. Згадували його як людину світлої вдачі.
«Я знала Олександра ще з часів його навчання. Він завжди був усміхненим, доброзичливим, готовим допомогти. Після закінчення залишився працювати у нас завідувачем лабораторії. А коли почалася війна, одним із перших пішов захищати Батьківщину», - згадує заступниця начальника коледжу Галина Даниліна.
«Спочатку він був моїм курсантом, а потім ми працювали разом. Інтелігентний, працьовитий, завжди готовий прийти на допомогу. Він служив ще з часів АТО, а перед повномасштабним вторгненням знову повернувся до армії. На жаль, здоров’я підкосило, і він не витримав», - ділиться спомином завідувач лабораторії Анатолій Менегатті.
Осиротіла 14-річна донька, овдовіла дружина оборонця. Він пішов, залишивши нам приклад синівського служіння Вітчизні й захисту своєї сім’ї. Честь і вічна слава!


«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua