У Кривому Розі попрощалися з майором Олександром Грубським

ЖАЛОБА
03.06.26 - 15:14

Лише три тижні пожив мирним життям, лише дев’ять днів не дожив до свого 45-річчя. Сьогодні криворіжці провели в останню путь Олександра Грубського, майора Збройних Сил України.  

Олександр Володимирович пройшов шлях від курсанта Криворізького авіаційного коледжу до офіцера у 25-ій повітрянодесантній бригаді ДШВ. Служив у Луганській, Донецькій, Сумській та Харківській областях, отримав високі державні нагороди. Та коли здоров’я почало здавати, Олександр повернувся до мирного життя, працював у рідному коледжі, але тягар війни дався взнаки - 1 червня захисник помер у лікарні.

 

 

На Центральному цвинтарі зібралися рідні, друзі, колеги та побратими, щоб віддати воїну останню шану. Попрощатися прийшли колеги з авіаколеджу, де він навчався і працював. Для них його смерть стала несподіваним і болючим ударом, бо лише кілька тижнів тому він повернувся до роботи і будував плани. Згадували його як людину світлої вдачі.
 

«Я знала Олександра ще з часів його навчання. Він завжди був усміхненим, доброзичливим, готовим допомогти. Після закінчення залишився працювати у нас завідувачем лабораторії. А коли почалася війна, одним із перших пішов захищати Батьківщину», - згадує заступниця начальника коледжу Галина Даниліна.

 

«Спочатку він був моїм курсантом, а потім ми працювали разом. Інтелігентний, працьовитий, завжди готовий прийти на допомогу. Він служив ще з часів АТО, а перед повномасштабним вторгненням знову повернувся до армії. На жаль, здоров’я підкосило, і він не витримав», - ділиться спомином завідувач лабораторії Анатолій Менегатті.

 

Осиротіла 14-річна донька, овдовіла дружина оборонця. Він пішов, залишивши нам приклад синівського служіння Вітчизні й захисту своєї сім’ї. Честь і вічна слава!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»