У Кривому Розі працюють 6 сервісних центрів Пенсійного фонду (адреси, гарячі лінії)

      Як відомо, в Україні ліквідують територіальні управління Пенсійного фонду. Такі зміни планувалися ще у 2016-му році при затвердженні Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду. Відтак, замість звичних територіальних управлінь з першого лютого запрацювали сервісні центри з обслуговування громадян. Реорганізація відбулася й у нашому місті. Криворізькі фахівці повідомляють: це не створить мешканцям зайвих клопотів. Виплати будуть вчасними, а консультації надаватимуться за тими ж адресами, що й раніше.  

       Нині у місті функціонує шість сервісних центрів Пенсійного фонду. Це так звані фронт-офіси для прийому громадян, де можна проконсультуватися щодо пенсійного забезпечення та надати документи для призначення перерахунку чи виплати пенсії. Також можна оформити допомогу на поховання, отримати довідки про розмір пенсії та про страховий стаж незалежно від місця реєстрації клієнта.

      Спеціалісти фронт-офісів працюватимуть і під час виїзних прийомів, наприклад, на підприємствах міста. Для пенсіонерів, яким за станом здоров'я важко дістатися сервісного центру, працюватимуть мобільні офіси Пенсійного фонду. Є ще й три бек-офіси, де обробляють усі прийняті документи.

"Одна з цілей модернізації Пенсійного фонду - покращення якості послуг для громадян. У подальшому будуть відкриватися нові сервісні центри, які працюватимуть у віддалених куточках міст", - зазначила начальник Центрально-Міського сервісного центру обслуговування громадян ГУПФУ Дніпропетровщини Людмила Колісник

      Щоб зекономити час, замовити відповідні послуги або потрібну інформацію можна й на веб-порталі Пенсійного фонду. 

      Крім того, у сервісних центрах діють гарячі телефонні лінії для з'ясування будь-якого питання з пенсійного забезпечення:

Довгинцівський сервісний центр ГУ ПФУ у Дніпропетровській області (вул. Я.Мудрого, 85-а) - 94-71-51, 94-71-52;

Інгулецький сервісний центр (пр-т Південний, 1) - 94-71-53;

Покровський сервісний центр (вул. Ватутіна, 37В) - 067-626 24 52;

Тернівський  сервісний центр (вул. Сергія Колочевського, 133) - 36-77-04;

Металургійний сервісний центр (вул. Степана Тільги, 20) - 068-891-88-80;

Саксаганський сервісний центр (вул. Покровська 17-а) - 65-47-34.

Центрально-Міський сервісний центр (вул. П. Калнишевського, 1-а) - 404-35-51.

      Фронт-офіси працюють у будні з 08:00 до 17:00. В п'ятницю - до 15:45.