У Кривому Розі продовжуватиме діяти маршрутна мережа, затверджена у 2014-му році

АКТУАЛЬНО
21.01.19 - 16:26 970

Днями у соцмережах поширилися чутки про те, що своє існування припинять 16 маршрутів. Містяни непокояться, що не дістануться місць роботи та навчання.

Начальник міського відділу транспорту і зв’язку Сергій Сиротюк запевнив журналістів ТРК «Рудана», що причин для хвилювання немає – до кінця року свою роботу продовжать усі   маршрути, затверджені в 2014-му році.

 

«9 січня 2019 року на засідання виконкому Криворізької міської ради було прийняте рішення №17 «Про затвердження маршрутів» в місті Кривому Розі. Це рішення було розроблено і прийняте на виконання доручення міського голови  щодо оптимізації маршрутної мережі. Головним завданням, яке ставилося перед фахівцями відділу транспорту й зв’язку, було надання пріоритету міському комунальному транспорту.

 

 

Режим руху маршрутних таксі змінено на звичайний. Це означає, що зупинятися водій зможе лише на зупинках, визначених у маршрутному листі, а не біля кожного стовпа. Також ми оптимізуємо маршрути. Які дублюються. Це, наприклад №230 та № 330. Переглянемо клас і кількість автобусів. Тобто, автобусів стає менше, але їх пасажировмісність збільшується.

 

 

 

Нова маршрутна мережа буде введена в дію після оновлення автопарку та проведення конкурсів. На сьогодні діє стара, затверджена у 2014 році. Тому та інформація, яка розповсюдилася у соціальних мережах не зовсім відповідає дійсності. Без альтернативних варіантів нова маршрутна мережа працювати не буде», - сказав Сиротюк.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: