У Кривому Розі проходить турнір зі змішаних єдиноборств ММА на честь загиблих Героїв

СПОРТ
04.11.23 - 13:04

У Кривому Розі триває турнір зі змішаних єдиноборств ММА на честь загиблих Героїв Кривого Рогу за підтримки Ради оборони міста. На захід завітав голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул. Також підтримати учасників прийшли відомі спортсмени.

«Незважаючи на війну, ми підтримуємо наших спортсменів, докладаємо зусиль, аби у Кривому Розі тривало культурне та спортивне життя для наших мешканців. Ми зберегли всі ДЮСШ та забезпечили їхню роботу. Це дає результати. Криворізькі спортсмени відомі далеко за межами України, розвивають і примножують славні традиції спорту. Ми пишаємося нашими чемпіонами і розуміємо, що спортивні досягнення - це результат таланту і щоденних занять спортсменів. З початку року в місті проведено вже 175 змагань, в яких взяли участь понад 11 тисяч спортсменів. Змішані єдиноборства є зараз одним із найпопулярніших видів спорту в світі. Знаю, що з кожним роком усе більше дітей долучається до занять спортом, прагнуть бути здоровими та сильними. Переконаний, що наше молоде, спортивне покоління є прикладом мужності та патріотизму. Адже, багато хто з цих сильних дівчат та хлопців захищають зараз країну. Дуже вдячні нашим Героям! Міський відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА на честь загиблих Героїв - це пам'ять та виховання патріотизму. Саме завдяки нашим Захисникам та Захисницям ми маємо можливість жити, працювати, допомагати армії, а ще -  навчати дітей та проводити спортивні змагання   Безумовно, ми дбаємо про безпеку спортсменів, тому змагання проводяться виключно в тих закладах, де є укриття. Бажаю всім великих спортивних досягнень, успіхів і нехай переможе сильніший!», - наголосив Олександр Вілкул.

 

Сергій Тарасов, головний суддя змагань пояснив, наскільки масштабний захід приймає сьогодні Кривий Ріг:

«Наразі демонструють свої вміння понад 100 учасників з Дніпра, Марганця, Кам’янського. Представлені практично всі найсильніші клуби Кривого Рогу та області. Змагаються спортсмени у п’яти вікових категоріях, починаючи з 10-11 років – це діти, 14-15 – юніори, 16-17 молодь та з 18 років – дорослі».

 

«У цей складний час для спорту і для нашої країни в цілому дуже важливо, що Рада оборони міста продовжує розвивати спорт, ми не стоїмо на місці попри все», - зазначив чемпіон світу з боксу Євген Хитров.

Сергій Карачун, Заслужений тренер України розповів:

«Дуже вдячні Раді оборони міста за таку підтримку і допомогу. Саме завдяки Олександру Вілкулу разом з моїм вихованцем Олегом Михайленко, який став чемпіоном Всесвітніх ігр з армреслінгу World Combats Games-2023, змогли отримати необхідну кількість балів для ліцензії на змагання. В цей час, вкрай важливим є підняття духу українців та популяризація спорту. Ми повинні показувати силу та потенціал наших спортсменів. Й саме такі змагання є заохоченням до підвищення спортивної майстерності та набуття досвіду».

 

Учасники змагань подякували Раді оборони Кривого Рогу за підтримку та увагу до молодих спортсменів під час війни, за можливість прославляти рідну землю спортивними здобутками. Результати турніру будуть оголошені пізніше.

 

На сьогоднішній день у місті в 19 різноманітних видах єдиноборств займається понад 6 тисяч спортсменів,  з них змішаними єдиноборствами ММА охоплено більше 400 спортсменів. За 10 місяців 2023 року дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами та міськими федераціями за видами спорту підготовлено 4 майстра спорту України міжнародного класу, 15 майстрів спорту України, 148 кандидатів у майстри спорту України, 125 спортсменів Ι-го розряду, понад 400 спортсменів масових розрядів.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: