У Кривому Розі провели виїзну нараду з питання роботи дитсадків в очному режимі

АКТУАЛЬНО
06.07.23 - 13:13

Задля підтримки працюючих батьків у Кривому Розі вже 60 дитячих садочків працюють у режимі офлайн. У цих закладах створені безпечні умови для дітей та вихователів. Щоб збільшити кількість дитячих садочків, які діють у очному режимі, тривають ремонтні роботи укриттів, розташованих у цих закладах.

Перший заступник міського голови Євген Удод провів виїзну нараду з питання підготовки дошкільних закладів до роботи в режимі офлайн та оглянув найпростіше укриття дитячого садочка у Покровському районі, яке розраховано на 50 місць.

 

«Під керівництвом голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула, робота в очному режимі дитсадків була відновлена у квітні, тоді запрацювали більше 10 закладів. Зараз у Кривому Розі працює офлайн вже 193 чергових груп в 60 дитячих садках, які відвідують понад 2 500 дітей. Ми розуміємо, що багато батьків працюють, не всім зручно залишати дітей на близьких, та й малечі треба готуватися до школи, отримувати певні знання та навички, які краще опановувати у колективі й з досвідченими вихователями-педагогами. Тому місто продовжує роботу в цьому напрямку. Підготовка до відновлення роботи закладів освіти відбувається з максимальним врахуванням усіх вимог правил та норм безпеки. До кінця літа, після підготовки та ремонтів необхідних укриттів, отримання дозволів плануємо, що буде працювати близько 80 садочків. Робимо усе можливе, щоб якомога більше родин, де є діти, мали можливість користуватись дитячими садочками», - зазначив Євген Удод.

 

У всіх найпростіших укриттях, котрі розташовані в діючих дитсадках, поновлена та приведена до ладу електропроводка, вентиляція, каналізація, відремонтовані стелі, стіни, облаштовані санвузли.

 

Вихователька Олена Коропенко розповідає, що педагогам вдається без зайвого стресу для дітей проводити їх в укриття під час сирени та продовжувати виховний процес вже у облаштованому приміщенні.

«Департамент освіти міськвиконкому проводив навчання з педагогами, як нам діяти під час повітряної тривоги. Ми з дітьми в ігровій формі виконуємо всі завдання, спускаємось в укриття. Дітям тут дуже подобається», - розповіла Олена Коропенко.

 

Директор дитячого садочку Раїса Костиркіна підкреслила:

«Найголовніше питання, яке зараз стоїть перед нами – це безпека малюків. Завдяки міській владі у садочку облаштовано укриття та зроблено ремонт. Коштом міського бюджету в укритті, яке розраховано на 50 місць, були виконані всі необхідні роботи. Проведені електромонтажні роботи з встановленням розеток, акумуляторних світильників, зроблено монтаж водопостачання, каналізаційної системи та улаштовані санвузли, облаштована система вентиляції та інші роботи. Наразі у нас працює 4 чергові групи для дітей віком від 3 до 7 років. Заклад відвідують також вихованці інших садків мікрорайону. В середньому до 40 дошкільнят приймаємо щоденно. Ми дуже вдячні й керівництву міста та Раді оборони за підтримку та можливість повернутися до улюбленої роботи. Діти мають змогу ходити до садочка, спілкуватися з однолітками та розвиватися. Це дуже важливо в наш час!»

 

Разом з тим, триває підготовка й всіх криворізьких шкіл до виходу на навчання учнів з 1 вересня у змішаному форматі. Для цього також проводиться облаштування та ремонт шкільних укриттів. Наразі вже підготовлені укриття у 92 школах.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: