У Кривому Розі пройшли змагання бійців Нацгвардії з самбо

СПОРТ
25.01.19 - 17:29

 Командування Центрального оперативного територіального об’єднання Нацгвардії провело відбірковий турнір із самбо.

Змагання проходили в Палаці спорту «Молодість». До Кривого Рогу приїхали спортсмени з Дніпра, Олександрії, Павлограда, Енергодара та інших міст, де дислокуються частини Нацгвардії. Кривий Ріг на турнірі представляли військовослужбовці в/ч 3011.

«Військові Нацгвардії України виконують завдання з охорони громадського порядку. Вони зазвичай допомагають у затриманні підозрюваних та правопорушників, тому постійно відпрацьовують рукопашний бій та прийоми з боротьби самбо», — зазначив начальник фізичної підготовки ЦТУ Національної гвардії України Іван Колеснік.

 

Гості з інших міст на відмінно оцінили організацію турніру.

«Якщо брати за 12-бальною шкалою, то я 12 з плюсом даю. Теплий зал, усе добре. Зараз я пройшов уже до фіналів, якщо виграю наступну зустріч, то вийду боротися за перше-друге місце. Буду намагатись, адже це мені подобається», — розповів гість з Енергодара, військовий в/ч 30-42 Олександр Полісмак. 

 

Міський голова Юрій Вілкул разом з організаторами турніру вручив медалі переможцям у різних вагових категоріях та побажав успіхів у подальших змаганнях: «Ми все зробили, аби прийняти наших спортсменів. Символічно, що в лютому цього року відбудеться черговий чемпіонат Нацгвардії. Я вважаю, що команда округу готова до нього. І ці змагання показали, що відібрали кращих. Тому бажаємо їм перемоги та якісних результатів».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: