У Кривому Розі привітали й відзначили нагородами нацгвардійців частини 3011

Бійці військової частини 3011 НГУ з 2014 року брали участь в АТО. З початку повномасштабної війни, разом з тероборонцями захищали місто та визволяли села Херсонщини. Особовий склад частини залучений і до охорони громадського порядку в Кривому Розі.
«Наші нацгвардійці - це і є Кривий Ріг. А Кривий Ріг - це і є наші нацгвардійці. Хлопці з самого початку війни - і в Вугледарі, і в Маріуполі, і на Криворізькому напрямку - показали справжню мужність і героїзм. Потім брали участь у звільненні 19 населених пунктів Херсонщини і вигнали ворога на лівий берег. І зараз несуть службу та захищають Україну на багатьох напрямках. Сьогодні мав честь вручити військовослужбовцям державні нагороди, від Ради оборони міста нагрудні знаки «За захист Криворіжжя» та міські відзнаки «За заслуги перед містом». Кожна нагорода – це мужність, рішучість, справжня любов до рідної землі. Кривий Ріг пишається своєю бригадою. Ми завжди будемо підтримувати своїх героїв!» - виголосив Олександр Вілкул.
З початку великої війни, для частини 3011 Радою оборони міста за бюджетні та приватні кошти було закуплено обмундирування, засоби захисту та обладнання військового призначення на понад 90 мільйонів гривень.
В урочистій атмосфері військовослужбовці були відзначені державними нагородами "За військову службу Україні" та "Захиснику Вітчизни". Гвардійців привітав командир частини: «Сьогодні ми святкуємо День Конституції України. Хочу усім побажати здоров’я, стійкості, наснаги, сімейної злагоди, добробуту і скорішої перемоги!»
Це свято усього народу українського. Усіх патріотів, не дише військовослужбовців, - переконаний Олександр Пискун, радник голови Ради оборони міста, заступник командира в/ч 3011.
«Зараз вся країна, як один, захищає нашу державу, незалежно від того, на лінії фронту це відбувається чи в лікарнях, у шпиталях, на заводах чи фабриках. Тому День Конституції я вважаю одним із головних наших державних свят - це символ нашої державності і незалежності», - привіта присутніх Олександр Пискун.
Нині бійці Криворізької частини Нацгвардії відстоюють незалежність на багатьох напрямках.
«Ми захищаємо, дійсно, державні символи, і насамперед, захищаємо свій народ і свою землю. Разом крокуємо до Перемоги. Вона буде за нами», - впевнений заступник командира частини.
«Не було і краплі сумнівів, що треба йти обороняти нашу державу. І зараз все більше і більше маємо натхнення на те, що ми переможемо і все буде гаразд», - каже нацгвардієць Олексій.
Свій подарунок гвардійцям зробили і юні криворіжці. У фоє Палацу культури "Мистецький" презентували малюнки дітей військовослужбовців цієї частини. А для малих гостей влаштували пізнавально-розважальну програму "Доброго ранку, ми з України".

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Віковий ювілей! У Кривому Розі привітали 100-літню криворожанку Ніну Соколову
Три чоловіки та жінка померли у Кривому Розі від ускладнень коронавірусу
У Кривому Розі від ковіду померли ще двоє людей, 133 - у важкому стані, 11 - в реанімації