У Кривому Розі ремонтують покрівлі будинків, постраждалих внаслідок буревію

ВАЖЛИВО
12.07.19 - 12:49 1558

Відновлення пошкоджених покрівель у місті продовжується. Тільки у Саксаганському районі будинків, що постраждали від стихії, понад півтори сотні. Вже відновили покрівлі на вулицях Тесленка та Курчатова.

Десять покрівель – у критичному стані. Окрім зірваного шиферу та іншого покрівельного матеріалу, тут зруйновані і димоходи. Над відновленням пошкоджень з першого ж дня після стихії у Саксаганському районі працюють комунальники. Долучилися і додаткові бригади, організовані нардепом Андрієм Гальченком. Спільними зусиллями вже вдалося ліквідувати пошкодження на двох десятках будинків у районі.

 

«Вже частково відновлені по Житомирській, 12, 14, 17, і зараз працюють по вулиці Курчатова, 3. Далі плануємо відновлювати шиферну покрівлю за адресою Каспійська, 11, і Генерала Кузнецова, 10», – зазначила майстер ТОВ «Житлосервіс-КР» Вікторія Страхоліс.

 

Роботу одночасно ведуть на 10-ти об’єктах. Перепало від буревію і мешканцям приватних будинків. Ірина той день пам’ятає добре. На допомогу, каже, і не сподівалась. Та звернення до міськради одразу ж дало результат.

 

«Під час смерча було знесено наш дах повністю з дерев’яною коробкою, з руберойдом, з шифером повністю улетіла. Вода текла просто на голову», – обурюється пані Ірина.

 

У комунальників роботи вдосталь – попереду ще десятки пошкоджених дахів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: