У Кривому Розі рідні та колеги вшанували квітами і добрим спомином відомого металурга Володимира Шеремета

        6 листопада члени "Криворіжсталь-клубу", разом із Тетяною Шеремет, поклали квіти до меморіальної дошки Володимиру Шеремету - колишньому головному інженеру, голові адміністрації з виробництва металургійного комбінату.

"Це була данина нашої поваги і пам'яті Володимиру Олександровичу в день його народження, - зазначив відомий у Кривому Розі фотокореспондент Станіслав Лебединський. - Володимир Шеремет був лауреатом Державної премії в галузі науки і техніки, кандидатом технічних наук, заслуженим металургом України, сильним керівником і ефективним управлінцем. Ми поклали квіти до пам'ятного знака своєму колезі, хорошій людині, яку ми всі любимо і пам'ятаємо".

Меморіальна дошка розташована на будівлі Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії Украіни, де навчався Шеремет.

Володимира Олександровича не стало 27 червня 2015 року.

У числі друзів і колег, які прийшли вшанувати пам'ять Володимира Шеремета, були професор, доктор технічних наук Олександр Учитель і колишні керівники комбінату "Криворіжсталь" ("АрселорМіттал Кривий Ріг").

Фото Станіслава Лебединського.