У Кривому Розі розпочалась безкоштовна стерилізація безпритульних тварин

АКТУАЛЬНО
18.04.24 - 15:54

Сьогодні у Кривому Розі розпочалась акція зі стерилізації безпритульних тварин. Її виконує команда ветеринарів, об'єднаних Благодійною організацією "12 вартових", за фінансової підтримки фонду Happy Paw. Мета цього проєкту - взяти під контроль популяцію 70% чотирилапих безхатьків у нашому місті.

Криворізькі волонтери і небайдужі містяни відгукнулись на ініціативу - сьогодні зранку на безкоштовну стерилізацію привели чотирилапих до пункту, вказаного в оголошенні.

 

«Сьогодні перший день стерилізації безпритульних тварин. До нас приїхала велика доброчинна команда, а місцеві волонтери, яких ми долучили до цієї справи, привезли своїх підопічних, щоб їх стерилізували і зменшити популяцію безпритульних тварин на вулицях нашого міста» - пояснює Марія Кулиняк, директорка БФ "Розвиток міста".

 

Син криворожанки Світлани врятував на фронті цуценя, носив його в кишені. У відпустку додому приїхав із чотирилапою подругою, назвав Мією. Тепер Мія має сім'ю, яка дбає про неї. Пані Світлана принесла собаку на стерилізацію. Інші мешканці міста теж скористалися нагодою стерилізувати чотирилапих. І це відповідальне рішення, - кажуть ветлікарі. Запевняють: операція стандартна й швидка. Все, що знадобиться улюбленцю після, - увага і догляд господаря протягом кількох днів.

 

«Стерилізація тварин, по-перше, це профілактика онкозахворювань, по-друге, профілактика запалювальних захворювань матки та молочної залози. По-третє, вона збільшує тривалість і якість життя. І це єдиний доступний нам метод корегування популяції безхатніх тварин в будь-якому місті України», - роз’яснює Анна Полянська, ветеринарна лікарка з Миколаєва.

 

Заручившись підтримкою міжнародних та українських організацій, благодійний фонд "Розвиток міста" планує стерилізувати цьогоріч 70 відсотків чотирилапих безхатьків. Собак, яких не зможуть привезти волонтери, доставить спеціалізований ловець, який вже працює на вулицях міста.

 

Наступного місяця до Кривого Рогу приїде ще одна організація, яка буде стерилізувати безпритульних тварин. У червні прибуде ГО "4 лапи". Таким чином прагнуть охопити велику кількість безпритульних тварин до кінця теплого сезону.

Записатись можна за тел. 0962955004.

Нагадаємо, Криворізький центр поводження з тваринами розташований на вул. Привітна, 56. Тел. 068-855- 60-30.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: